Zaimina nuk heziton, format bombastike i ekspozon

Këngëtarja shqiptare Zaimina Vasjari veçohet për shkak të bukurisë së saj, bukuri e cila edhe u kurorëzua në vitin 2002 si ‘Miss Shqipëria’ kur ajo kishte vetëm 16 vjeç.

Zaimina duket se nuk ka humbur aspak nga shkëlqimi i saj, madje edhe tanimë pasi u bë nënë e një vajze.

Ajo vazhdon të gëzoj forma bombastike trupore e që nuk heziton që herë pas here të ekspozohet nëpër rrjetet sociale.

Njejtë ka bërë edhe së fundm, ku me anë të një paraqitje në Instagram, ajo shihet në formën më të mirë duke dëshmuar se vazhdon të jetë një nga këngëtaret më joshëse të estradës. /Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).