Zaimina nostalgjike për kohën kur ishte Miss

Kanë kaluar 16 vite që nga kurorëzimi me ‘Miss Shqipëria’ dhe ajo sot ndien mall për emocionet e asaj dite.

Bëhet fjalë për këngëtarën Zajmina Vasjari e cila shprehur nostalgji për kohën sa ishte miss, shkruan Indeksonline.

Vasjari në një postim në Instagram është shprehur e lumtur që është kurorzuar për të dytën herë me moton ‘Një herë Miss, gjithë jetën Miss”.

“Kan kaluar 16 vite pas kurorezimit tim si Miss Shqiperia dhe mbreme perjetova emocione shume te bukura sepse me rikthyhen ne kujtime te cilat ndodhin nje here ne jete. E lumtur qe u kurorezova per te dyten here me moton “ Nje here miss, gjithe jeten Miss”, ka shkruar ajo përkrah fotografisë.

Edhe atëherë, edhe sot Vasjari duket e bukur dhe ka linja përfekte trupore. Ndërsa, tani ajo është nën e një vajze./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).