Zaimina ‘ngrit temperaturat’

Zaimina Vasjari është e njohur për publikun shqiptar më shumë si këngëtare, por dikur në vitin 2002 ajo mbante kurorën e ‘Miss Shqipëria’.

Edhe pas shumë vitesh bukuria e saj duket se nuk është zbehur.

Zaimina edhe pse tashmë nënë e një vajze, ajo vazhdon të gëzoj forma të mira trupore.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi, e veshur me një fustan të verdhë të shkurtër duke vendosur këmbët në plan të parë. /Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).