Zaimina merr gjithë vëmendjen me paraqitjen e fundit

Rrallë kalon ditë që Zaimina Vasjari nuk i vë në pah pikat e saj të forta.

Këngëtarja e njohur, ka linja impresionuese trupore, e të cilat nuk heziton ti ekspozoj, shkruan Indeksonline.

Nuk kishte si të ndodhte as në imazhin e fundit që ajo e ka publikuar, duke vënë në pah bukurinë që e karakterizon dhe linjat bombastike trupore.

Atraktive, seksi dhe plotë sharmë janë tiparet që e definojnë më së miri këngëtaren dhe modelen shqiptare Zaimina Vasjari. /IndeksOnline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).