Zaimina e pasionuar pas modës

Këngëtarja Zaimina Vasjari është e pasionuar pas veshjeve me class, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Këtë na tregon edhe vetë ajo me fotografitë që poston në rrjetet sociale.

Shikoni postimin e fundit dhe binduni se për jetën luksoze të Zaiminës.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS