Yllka Kuqi vjen me këngën e re “Po sillna”

Këngëtarja nga Gjakova, Yllka Kuqi, është kthyer me projekt të ri muzikor, pas një kohe të gjatë.

Gjatë ditës së sotme (e mërkurë), bukuroshja jonë ka publikuar këngën e re “Po Sillna”, së cilës ia ka bashkangjitur edhe klipin.

Për tekstin dhe melodinë e këngës është përkujdesur Fifi, teksa është realizuar nën producimin e Bini Diez.

Yllka edhe këtë herë ka befasuar me dukjen e saj në klip, madje vjen tejet ndryshe ngaqë jemi mësuar ta shohim.

Këngëtarja po ashtu është në përgatitje të një bashkëpunimi me artistin e njohur turko-gjerman, Baby Brown.

E njëjta po vazhdon të jetë mjaft aktive në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme muzikore. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).