Yllka Kuqi shfaqet seksi me fustan të zi

Me flokë të lëshuara dhe me fustan të zi, të ngjitur për trupi, ajo duket për mrekulli.

Është fjala për këngëtaren e njohur kosovare, Yllka Kuqin, e cila edhe kësaj radhe duket shumë bukur.

Kjo shihet nga imazhet që këngëtarja pak më parë publikoi në Instagram për 117 mijë ndjekësit e saj.

Në dy fotot e publikuara, Yllka po merr komente dhe pëlqime të shumta.

Projekti i fundit muzikor i Yllka Kuqit është “Po sillna”, i publikuar më 31 korrik, i cili deri tani në Youtube ka mbi 86 mijë e 913 klikime.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).