Yllka Kuqi: ‘Rrallë kam parë t’këtillë bukurie’

Një prej këngëtareve më sharmante të estradës shqiptare, padyshim se është edhe Yllka Kuqi, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

E këtë ajo e ka vërtetuar edhe me paraqitjen e saj, shumë elegante e veshur me fustan ngjyrë të bardhë, ku të gjithë e kanë komplimentuar: ‘Rrallë kam parë t’këtillë bukurie’.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).