Yllka Kuqi në të bardha, mahnitë me flokët e gjata

Yllka Kuqi ka realizuar së fundi një fotosesion mahnitëse.

Ajo ka publikuar imazhe të reja në llogarinë e saj në ‘Instagram’ teksa ka shkëlqyer me dukjen, shkruan Indeksonline

E veshur në të bardha, flokë të gjata dhe buzë të kuqe, Yllka dukej më bukur se asnjëherë dhe tejet atraktive.

Ndryshe, Yllka po vazhdon të jetë aktive me projekte të shumta muzikore./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).