Yllka Kuqi mahnit me paraqitjen, shfaqet më në formë se kurrë

Yllka Kuqi në fillimi të këtij viti u bë nënë për herë të parë, por tashmë ka rikthyer linjat e trupit dhe në postime e fundit ka shkëlqyer me pamjen.

Duke qenë aktive në rrjetet sociale, Yllka u shfaq në imazhet e reja më në formë se kurrë më parë.

Në një fustan të gjatë i punuar nga kreatori, Valdrin Sahiti, Yllka mahniti me paraqitjen joshëse dhe plotë elegancë.

Këngëtarja gjakovare pranoj komplimente pozitive nga adhuruesit dhe miqtë e saj.

Ndryshe, ka kohë që Yllka nuk ka sjellur një këngën të re duke iu përkushtuar familjes dhe jetës private./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).