Xhensila super-fit, shikojani linjat trupore

/ 1 minutë lexim

Xhensila Myrtezaj po vazhdon të jetë emri më i lakuar në mediat rozë.

Arsyeja është divorci me aktorin Bes Kallaku, shkruan Indeksonline.

Krahas zërave të shumtë sa i përket fundit të kësaj martese, këngëtarja nuk ka dhënë ndonjë detaj duke u fokusuar vetëm në jetën profesionale.

Uji Dea

Në Instagram minuta me parë ndau tri fotografi ku ka theksuar asetet joshëse trupore.

“Mënyra për të filluar është të lini së foluri dhe të filloni të bëni…”, shkroi krahas postimit./Indeksonline/