UBT

Xhensila reagon për herë të parë pasi Bes Kallaku konfirmoi ndarjen

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Së fundmi aktori i humorit Bes Kallaku ka konfirmuar ndarjen nga bashkëshortja e tij, këngëtarja, Xhensila Myrtezaj, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Ai ka zbuluar se fëmijët e tyre jetojnë me Xhensilën, të cilës iu është referuar si ish-bashkëshortja, duke zbuluar se janë divorcuar.

Mirëpo mesa duket rreth kësaj deklarate ka reaguar edhe vetë këngëtarja përmes një postimi në Instagram.

Hidromorava

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj një video, ku duket Xhensila teksa po bënte ushtrime në palester, ndërsa në sfond kishte vënë këngën e Beyonces “Survivor”.

“Unë do mbijetoj. Unë nuk heq dorë. Unë nuk ndalem. Do punoj shumë dhe do ja dal”, ishin disa nga vargjet e këngës.