Xhensila në Paris për projektin e ri

Xhensila Myrtezaj së shpejti me këngë të re.

Xhensila Myrtezaj është emër që i ka munguar skenës muzikore muajt e fundit, por pas këtyre muajve pauzë duket se rikthimi i këngëtares nuk do vonoj edhe shumë, shkruan lajmi.net.

Ajo ditët e fundit i kishte kaluar në Paris, dhe si duket vizita në kryeqytetin francez kishte një arsye tjetër përveç pushimeve, si duket ajo ka punuar për klipin e ri.

Kështu të paktën na shtynë të mendojmë me postimin e fundit, në një imazh pranë kullës së “Eiffel” Xhensila la mbishkrimin “
Sa te perendoj dhe Hena me ty po du me u nis, me nje tango ne Paris…”. /Lajmi.net/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).