Eko Higjiena

Xhensila Myrtezaj: T`i fala krejt çka pata

/ 1 minutë lexim
Fundamenti

Xhensila Myrtezaj, viteve të fundit është në kulmin e saj të karrierës, shkruan “Kosova Sot Online”.

Xhensila është mjaft aktive në skenën muzikore.

RCCOLA

Ajo përveq talentit, vlerësohet edhe për bukrinë natyrale që ka.

Këtë herë, këngëtarja është shfaqur më një palë pantallona dhe një bluzë të shkurtër, ku po duket mjaft tërheqëse