Xhensila Myrtezaj lajmëron projektin e radhës

7 muaj më parë, Xhensila Myrtezaj solli projektin muzikor të titulluar ‘Paris’, i cili u prit mjaft mirë nga publiku dhe u kthye menjëherë në një hit. Ndërsa së fundmi me anë të një postimi në ‘Instastory’, Myrtezaj ka treguar se është rikthyer sërish në studio. Ajo ka etiketuar disa emra të tjerë të njohur, duke zbuluar se shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri.

Me siguri pas këtij momenti, kureshtja e fansave të Xhensilës është shumë e madhe, ndonëse deri më tani ajo nuk ka zbuluar asnjë detaj tjetër rreth tij.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).