KKVITI

Xhensila Myrtezaj konfirmon ndarjen nga Bes Kallaku – Veprimi i fundit i këngëtares nxjerr zbuluar çiftin, ja çfarë tha ajo

/ 1 minutë lexim
Eco Higjiena

Prej disa javësh këngëtarja Xhensila Myfrtezaj dhe Bes Kallaku janë në qendër të vëmdjes së medias rozë, për shkak të lajmeve se dyshja i kanë dhënë fund martesës së tyre disa vjeçare nga e cila kanë edhe dy fëmijë, Akja dhe Amen.

Ndonëse çifti kanë vendosur që të heshtin në lidhje me këto aludime, së fundmi këngëtarja i ka nxitur akoma më shumë zërat për ndarje.

Xhensila ka postuar në InstaStory një video duke kënduar në makinë, ndërsa krahas saj shkruan: “Mjafton të ketë Diell, Ajk dhe Amen”, duke mos përmendur as emrin e bashkëshortit të saj.

Mobi Casa

Kujtojmë se çifti më i përfolur i “showbizz”-it përfliten se ka nisur procedurat e divorcit.

Për të mos mjaftuar kjo, nga ana tjetër, Xhensila i ka fshirë të gjitha fotot me Besin në “Instagram”, duke lënë vetëm ato që ka me vajzën e tyre, Ajka dhe djalin disa muajsh, Amen.