Xhensila Myrtezaj flet për ‘shtatëzaninë’ e saj

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj muaj më parë kurorëzoi dashurinë e saj me martesë.

Jo rrallë herë emri i saj lakohet në media, porse kësaj radhe disa thashetheme e kanë acaruar paksa atë, shkruan Indeksonline.

Ajo ka mohuar katekogrikisht zërat se është shtatëzënë. Madje ajo ka thënë se edhe kur të bëhet një gjë e tillë, atëherë vështirë se do ta besojë ndokudh./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).