Xhensila mahnitë me thjeshtësi dhe bukurinë natyrale

Këngëtarja e njohur, Xhensial Myrtezaj çdo herë mahnitë me bukurinë e saj natyrale, thjeshtësinë dhe pozitivitetin që transmeton.

Në një imazh që ka publikuar së fundi, Xhensila erdhi në tuta sportive, pa grim derisa rrezatonte me pamjen e buzëqeshur, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja nga Shqipëria e veshur e tëra në të kuq të kombinuar me atlete ‘Gucci’ dukej plotë shkëlqim.

Ndryshe, Xhensila u rikthye pas një kohe të gjatë me këngën ‘Sekreti im’ që e solli në bashkëpunim me Pirro Çako./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).