‘Xhbanja’ joshëse në imazhin e ri, të gjithë sytë nga ajo

Aktorja Arjola Demiri nuk po i ndalon pozat joshëse.

Aktorja e njohur, Arjola Demiri, jashtë rolit të ‘Xhbanes’, është krejtësisht ndryshe, shkruan lajmi.net.

Kjo vihet re nga intervistat e edhe nga imazhet që ajo i publikon në rrjete sociale. Së fundmi e ka realizuar një fotosesion në të cilin duket tejet joshëse.

Në kuadër të këtij fotosesioni ajo sapo e ka publikuar një foto të re me të cilën i ka bërë të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).