“Xhbanja” bukuroshe, me të bardha paraqitet joshëse

Ajo fitoi simpatinë e të gjithëve me rolin e “Xhbanes” në serialin vendor “O sa mirë”.

Bëhet fjalë për aktoren e mirënjohur, Arjola Demiri, e cila në rrjetet sociale paraqitet përherë në formë të mirë.

E tillë erdhi edhe në fotografinë e publikuar së fundi ku shihet me një veshje të bardhë e cila ia theksonte linjat joshëse të trupit.

“Kurrë mos kërkonfalje që je një grua e fuqishme”, ka shkruar Arjola ndër tjera në mbishkrimin e imazhit.

Ndryshe, rikujtojmë se Arjola është vazhdon të jetë beqare, ndërsa ka tre fëmijë nga martesa e fundit./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).