Wow: Nora Istrefi ua zbukuron festën e Bajramit

Definitivisht këngëtarja me linjat më seksi në estradë, vazhdon edhe më tutje të mbetet Nora Istrefi, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

E cila me rastin e festës së ‘Kurban Bajramit”, ka pozuar me fustan të kuq, duke ua zbukuruar edhe më shumë këtë festë, pa harruar edhe urimin e saj.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).