Vuante nga sëmundje të mëhershme, vdes gjilanasi

Gjilan – Raportohet se në Spitalin e Gjilanit është sjell pa shenja jete viktima mashkull kosovar. Sipas familjarëve, viktima vuante nga sëmundje të mëhershme dhe ishte duke u trajtuar viteve të fundit.

Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës u është liruar familjarëve për ceremoni mortore njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS