Vritet një shqiptar në Greqi

Një shqiptar 18-vjeç është vrarë me armë zjarri mbrëmjen e djeshme në Greqi.

Identiteti i tij ende nuk është publikuar nga autoritetet greke.

Ngjarja ka ndodhur në Kavalla. Gjatë ditës pritet të ketë më shumë informacione nga ky rast./indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).