Vritet një 50 vjeçar në Gjilan

Gjilan – Ju njoftojmë se rreth orës 19:45 të datës së sotme ka pasur të shtëna me armë zjarri në Gjilan – te parku i qytetit në një kafiteri. Personi mashkull i moshës 50 vjeçare dyshohet se është nga Bujanovci ka qenë duke pirë kafe në kafiteri dhe aty kanë ardhur dy persona kanë shtënë me armë zjarri dhe kanë ikur në këmbë në drejtim të stacionit të autobusëve ka shkruar Ismet Hashani.

Të gjitha njësit janë angazhuar dhe nga vendi i ngjarjes është siguruar, njoftohet se viktima e cekur është pa shenja jete. Për informata tjera ju njoftojmë me raport të shpejtë ka shkruar Ismet Hashani./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS