UBT

Vranët dhe riga shiu

/ 1 minutë lexim
ARKATANA

Instituti Hidrometeorologjik bën të ditur se sot në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me riga shiu.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 9-12 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 20-25 gradë Celsius.

Mobi Casa

Do të fryjë erë e lehtë kryesisht nga drejtime i juglindjes. /Telegrafi/