Fundamenti

Vranët dhe me diell, temperaturat deri 8 gradë

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Instituti Hidrometeorologjik bën të ditur se sot do të mbajë mot i vranët dhe me diell.

IHK njofton se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2 deri në 0 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 5-8 gradë Celsius.

Mobi Casa

Gjatë kësaj periudhe të parashikimit do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes dhe jugperëndimit e lehtë deri mesatare. /Telegrafi/