Vranët dhe me diell, temperaturat deri 10 gradë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se sot do të mbajë mot me diell dhe i vranët.

Temperaturat do të lëvizin ndërmjet -2 deri në 10 gradë Celsius.

Gjatë këtyre ditëve do të ketë erë kryesisht nga verilindja dhe veriperëndimi me shpejtësi 1 deri në 7 m/s. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS