Vozitësi i “Audit” godet këmbësorin

Gjilan – Policia e Kosovës nga stacioni Policor në Gjilan kanë pranuar një informatë për një aksident trafiku me lëndime në lagjen “Dardania I”.

Nga hetimet e para në vendin e ngjarjes mësohet, se deri te aksidenti të ketë ardhur atëherë kur Vetura “Audi” me targa 06 drejtues shqiptar, duke bërë vozitje të pa kujdesshme e ka goditur në këmbë këmbësorin të cilit i shkakton lëndime trupore ku pas marrjes së ndihmës së parë në Qendrën Emergjente në Gjilan lirohet.

Rasti procedohet në Prokurorinë Themelore njoftoj Ismet Hashani./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).