Voton Avdullah Hoti

Kandidati i LDK’së për kryeministër, Avdullah Hoti ka votuar sot, raporton Gazeta Express.

Hoti së bashku me bashkëshorten kanë votuar në fakultetin e Filologjisë.

“Servetja dhe unë e kryem obligimin tone kushtetues për të votuar, ftoj të gjithë qytetarët të cilët kanë të drejtë votë të shfrytëzojnë të drejtën e tyre të dalin dhe të votojnë, sot është dita e tyre, ata sot thonë fjalën e tyre”, tha Hoti pas votimit.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS