Volejbollistet e Dritës mësojnë kundërshtarin e saj në CEV Challenge Cup 2020

Kampioni i Kosovës në volejboll në konkurrencën e femrave do të ndeshet me skuadrën nga Greqia, Ao Thiras Santorini.

Skuadra e Dritës do të ndeshet me një skuadër mjaft të fort e cila në stinorin 2018/19, ka mbërritur gjerë në çerekfinale në Challenge Cup.

Takimi i parë do të zhvillohet me 5 dhjetor, ndërsa ndeshjet e kthimit zhvillohen me 17 dhjetor./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).