RCCOLA

Vojvoda i përfshin në ekipin e tij ideal Messin, Ronaldon, Ronaldinhon – vendos edhe disa lojtarë dardanë

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Mërgim Vojvoda u vendos para një zgjedhje të vështirë, duke e bërë formacionin ideal sipas tij.

Federata e Futbollit e Kosovës ka publikuar një video në llogarinë e tyre në Instagram, ku Vojvoda bëri zgjedhjet e tij për ekipin ideal.

RCCOLA

Ai futi veten, kurse shtoi edhe Visar Bekajn, Amir Rrahmanin dhe Ibrahim Dresevicin nga Kombëtarja e Kosovës.

Ai nuk la anash as yjet si Messi e Ronaldo.