Vjollca Luka si vajzë e re, se ka ndërmend të lëshoj pe

Edhe pse ka vite në skenë, këngëtarja e njohur Vjollca Luka vazhdon të jetë shumë aktive në skenë jo vetëm me projekte muzikore, por edhe me dasma e ahengje familjare, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

E sa më shumë vitet kalojnë, Vjollca Luken edhe më shumë po e zbukurojnë, shikoni këtë fotografi dhe binduni.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).