Vjollca Luka ju lë pa koment me këtë paraqitje

Vazhdon të jetë njëra prej këngëtareve më aktive të muzikës popullore, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Këtë e dëshmojnë dasmat dhe mbrëmjet e shumëta ku ajo është e ftuar për të kënduar së bashku me bashkëshortin Gjovanin.

Fjala është për këngëtaren Vjollca Luka. e cila së fundmi ka pozuar më në formë se asnjëherë duke i lënë pa koment të gjithë me bukurinë e saj.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS