Vjollca Haxhiun, më në formë se keni parë

Vitet po fluturojnë, por për këngëtaren Vjollca Haxhiu ka kohë që kanë ndaluar.

Përveçse aktive me projekte muzikore, ajo ka qenë edhe shumë e angazhuar në shumë dasma e ahengje familjare gjatë kësaj sezone, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Në profilin e saj në Instagram, këngëtarja ka postuar një fotografi, ku aq bukur duket, saqë më në formë se kaq, Vjollca Haxhiun kurrë se keni parë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).