Vjollca Buqaj një hap larg publikimit të këngës

Tanimë shumica e këngëtarëve tanë, publikojnë projektet muzikore, pasi sezona e dasmave ka trokitur dhe pothuajse të gjithë më shumë se asnjëherë janë të angazhuar, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Edhe këngëtarja e njohur e muzikës popullore Vjollca Buqaj, shumë shpejt pritet ta publikojë këngën e saj më të re, derisa xhirimet e klipit kanë përfunduar, ne u sjellim fotografi nga sheshi i xhirimeve.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).