Vjollca Buçaj, godet me ‘Zanin me ta ni’

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Vjollca Buçaj, ditë më parë ka lansuar këngën e saj më të re “Zanin me ta ni’, të realizuar edhe me videoklip, shkruan “Kosova Sot Online”.

E si duket, këngëtarja ka gjetur një temë shumë të kapshme, për veshin e publikut, andaj dhe kënga, është duke u pëlqyer nga dashamirët e muzikës popullore.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).