Vjeshta ka lezet kur Mihrija pozon vetë

Ylli i muzikës shqipe Mihrije Braha, vazhdon të jetë njëra prej këngëtareve më aktive në rrjetet sociale, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Si në Verë e si në Vjeshtë, kur është fjala për fotografi të bukura Miki është aty për t’ju përshtatur të gjitha stinëve të vitit.

Së fundmi, Mihrija ka pozuar tejet me stil, saqë për këtë paraqitje moderne nuk kanë munguar komplimentet e fansave e miqve të saj.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).