Vjen paraqitja e radhës, tepër seksi e Norës

Deri me datën 19 prill, kur del edhe kënga më e re e Norës me Era Istrefin, ajo ka zgjedhur që të postojë fotografi seksi në Instagram.

Nora Istrefi ka vazhduar që të sjell fotografi seksi në rrjetet sociale.

Pasi këtë e bëri javën e kaluar, ku postojë fotografi në të brendshme, kilota dhe në bikine të mbyllura, Nora me fillimin e javës ka postuar një fotografi ku ka të veshur një palë veshje serioze të kuqe, shkruan GazetaExpress.

Në këtë foto Nora trego linjat e saj seksi deri duket se nuk ka të veshura as jelek poshtë xhaketës së saj.

Ndryshe, Nora bashkë me Erën pritet që të sjellin këngën e tyre më të re, “Nuk e di”, premiera e të cilës do të jepet më 19 prill. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).