UBT

Vjen lajmi i madh nga Afrona

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Afrona Dika, bëri bujë të madhe gjatë këtyre ditëve pas publikimit të intervistës me ish-bashkëshortin e saj, Blero Muharremin.

Këta të fundit zhvilluan një intervistë në të cilën folën për ndarjen e tyre dhe publikut iu desh të prisnin pak kohë për publikimin e podkastit të plotë, i cili tanimë numëron plot 400 mijë shikime për vetëm një jave.

Uji Dea

Mirëpo së fundmi, Afrona ka paralajmëruar për diçka të re fansat, ndonëse nuk ka zbuluar detaje.

“A çka ju pret, çka ju pret. Projekti tjetër”, ka shkruar ajo. Mos ndoshta ndonjë gjë e re me Bleron? Presim…