Vjedhje të rënda në Viti, hajnat marrin të holla, stoli ari e revole

Viti – Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se nga persona të panjohur deri më tani i janë vjedhur një shumë e të hollave. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti vazhdon të hetohet.

Edhe në rastin tjetër në Viti ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se përderisa nuk ka qenë në shtëpi, të dyshuar deri më tani të panjohur me forcë kanë hyrë në shtëpinë e tij, dhe i kanë vjedhur një revole të cilën e posedonte me leje dhe stoli ari. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti vazhdon të hetohet njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS