Uji Dea

Vitiasi vet plagoset me pushkë ajrore

/ 1 minutë lexim
Fundamenti

Viti – Është raportuar se i dyshuari mashkull në garazhin e shtëpisë së tij ishte vet plagosur me një pushkë ajrore.

I dyshuari nga familjarët e tij është dërguar për tretman mjekësor dhe pas tretmanit mjekësor është liruar në shtëpi.

Hidromorava

Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe sekuestruar një pushkë ajrore dhe një kuti me municion.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/