RCCOLA

Vitiasi sulmon nënën, motrën dhe bashkëshorten

/ 1 minutë lexim

Viti – Pas një mosmarrëveshje në familje i dyshuari mashkull kosovar i ka sulmuar fizikisht tri viktimat femra kosovare (nënën, motrën dhe bashkëshorten e tij).

Uji Dea

Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, nëna dhe motra janë dërguar në strehimore, rasti në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/