Vitiasi lëndohet nga një mjet i mprehtë

Viti – Në fshatin Kabash, të Vitisë një mashkull shqiptar është dërguar për tretman mjekësor në QKUK, pasi që i njëjti kishte pësuar lëndime trupore nga mjeti i prehtë.

Deri te lëndimi dyshohet se ka ardhur si pasojë e përleshjes mes disa personave. Të dyshuarit për momentin nuk dihen dhe njësit policore janë duke hetuar rastin njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).