Vitiasi gjuan në ajër me pistoletë, në hapësirë publike dhe largohet nga vendi i ngjarjes

Viti – Ankuesi mashkull shqiptar ka raportuar se një person i dyshuar pasi ka dalë prej lokalit të tij, ka shtënë një herë në ajër me pistoletë, e më pas ai person me një veturë të tipit Mercedes është larguar nga vendi i ngjarjes.

Nga policia në vendin e ngjarjes është gjetur dhe është konfiskuar një gëzhojë e fishekut të armës kalibër 7.62 mm. Rasti duke u hetuar nga njësitë relavante policore njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).