Vitiasi arrestohet për sulm fizik dhe kërcënim

Viti – Është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar, pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht viktimën, si dhe kishte kërcënuar viktimën mashkull shqiptar.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).