Vitiasi arrestohet për posedim të narkotikëve

Viti – Në rrugën “Kongresi i Manastirit”, në Viti është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar i moshës së mitur, pasi që tek i njëjti është gjetur dhe është konfiskuar 31.9 gram substancë narkotike e llojit marihuanë dhe 100 euro para të gatshme.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).