Vitiasi arrestohet për kanosje verbale

Viti – Në fshatin Sadovinë e Qerkezve, në Viti ankuesi mashkull Kosovar ka raportuar se pas një mosmarrëveshje rreth një borxhi të më hershëm është kanosur verbalisht nga i dyshuari mashkull Kosovar i cili në prezencën e tij ka prezantuar armën.

Nuk raportohet për lëndime ndërsa i dyshuari gjendet në arrati. Rasti është duke u hetuar njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).