Vitiasi arrestohet për dhunë në familje

Viti – Viktima femër kosovare ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga i dyshuari mashkull kosovar.

Sipas policisë i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS