Vitiasi arrestohet për dhunë familjare, e sulmoi fizikisht motrën

Viti – Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshja e ka sulmuar fizikisht motrën e tij viktimën femër kosovare.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor ndërsa i dyshuar me vendim të prokurorit është dërguar ë mbajtje për 48-orë njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).