Vitia mirëmban pastërtinë e qytetit

Viti – Komuna e Vitisë vazhdon të përkujdesët për pastërtinë e qytetit.

Me këtë rast të martën në qytetin e Vitisë në orët e mëngjesit u bë pastrimi dhe larja e rrugëve të qytetit të Vitisë me makinë përkatëse.

Ndryshe Vitia vazhdon të mbetet e mbyllur për qarkullim për shkak të rasteve të Coronavirusit./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).